Новини

ISM

Виставка ISM впродовж 50 років є найважливішою подією для фахівців кондитерської галузі. Ніде більше не зустріти такого розмаїття готових кондитерських і шоколадних виробів, снеків, сніданків, а також такої кількості нових ідей і креативних рішень.
Нове: в останні роки тематика виставки розширилась за рахунок нових тем: солодкі снеки, м'ясні та рибні снеки, фруктові та овочеві снеки, мюслі, мед, джеми, чай, кава.
В 2019 році приймали участь 23 експоненти із України, у тому числі і «Saadet Ukraine» взяла участь у цій виставці. Представляти компанію та продемонструвати власну продукцію відправились Генеральний директор, засновники компанії та директори відділів.

Компанія презентувала багато видів кондитерської продукціїї власного виробництва: шоколадні яйцяс сюрпризом, різнокольорові драже та жувальні гумки, які знайшли свого споживача на території України та за її межами .
Як зазначив генеральний директор Жаровський Володимир Ярославович це найкраща можливість представити «Saadet Ukraine» на міжнародній арені, поділитися досягненнями та залучити до співпраці нових партнерів. 
Участь у таких заходах завжди надихає на нові ідеї. Це гарна можливість постійно тримати руку на пульсі подій, бути в курсі нових трендів і тенденцій міжнародного кондитерського ринку.