Компанія Саадет Україна - партнер всесвітньо відомої компанії Saadet Gida, розпочала роботу в 2017 році в Україні.
Компанія SAADET Україна
Home
About
Contact
Подробнее
Про компанію
Компанія Саадет Україна - партнер всесвітньо відомої компанії Saadet Gida, розпочала роботу в 2017 році в Україні. Це результат 20-річного ефективного, динамічного міжнародного співробітництва на ринку України. Кондитерська продукція для дітей імпульфсної групи компанії Saadet Gida відома в більш ніж 90 країнах світу. Завдяки професіоналізму, високій якості, чітким вимогам потреб ринку, оригінальним рішенням виконання як самого продукту, так і продуманістю дизайну.
Жувальні гумки
Наша продукція
Яскраві солодощі для маленьких радощів
Жувальні цукерки
Шоколадні фигуркі з сюрпризом
Різнокольорове драже
Жаровський Володимир
Успіх починається з дитячої мрії, а мрія кожної дитини - бути щасливим. У перекладі з турецької мови слово "saadet" означає "щастя". Дитяче щастя є пріоритетом для створення нових видів продукції. Ми керуємося перевагами дітей і сучасними тенденціями. Популярність одних дитячих образів швидко змінюється іншими. Це стимулює нас кожен день, кожну годину, кожну хвилину створювати щось особливе.
Засновник компанії Saadet
наше виробництво
Запрошуємо до співпраці Дистрибуційні компанії та торговельні мережі, які реалізують кондитерські вироби. Ви можете придбати нашу продукцію, ознайомившись з умовами співпраці і доставки у наших консультантів.
ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?
Репутація
Ми прагнемо до того, щоб репутація нашої компанії була бездоганною, і розуміємо, що досягнення цієї мети залежить, в першу чергу, від ставлення кожного із співробітників до своєї справи.

Якість
Наші цукерки відповідають найвищим стандартам якості і відрізняються чудовим смаком, зберігаючи при цьому доступність для всіх категорій споживачів.
Iнновація
Використовуючи унікальне різноманіття інноваційних технологій, ми завжди робимо крок назустріч створенню справжньої цінності для клієнтів і споживачів.